niedziela, 3 stycznia 2016

245. Podsumowanie roku 2015

Nie przepadam za jakimikolwiek podsumowaniami, kiedy to muszę przeanalizować wszystkie 'za' i 'przeciw' danej sytuacji, jednak ten rok okazał się chyba najlepszym dotychczas, więc warto coś o nim napisać i mieć pamiątkę na późniejsze lata ;)


PRZYJACIELE

W ubiegłym roku poznałam wiele nowych osób, zawarłam nowe przyjaźnie, zacieśniłam stare, ale też zweryfikowałam niektóre, poznając się na kilku osobach. Fajnie jest mieć ludzi, których można nazwać przyjaciółmi, bo to wyjątkowe słowo i nie każdy na nie zasługuje...


Pozostając w tematyce przyjaciół... W 2015 w końcu poznaliśmy się z innymi blogerami. Jeśli to miałby być jedyny plus założenia bloga, zrobiłabym to wcześniej. Jesteśmy teraz zgraną paczką przyjaciół z niemalże każdej części Polski. Dziękuję Ci internecie! 


RODZINA

Z rodziną mam bardzo dobry kontakt (w ogólnym zestawieniu XD). Są jak przyjaciele, najważniejsi przyjaciele, którzy, jestem pewna, nigdy się ode mnie nie odwrócą. 


DZIECKO SZCZĘŚCIA

Udało mi się kilkukrotnie za sprawą myślę, mojego szczęścia, spotkać powyższe sławy. Dwie z nich należą do świata tenisa stołowego, w którym 'się obracam' - Ma Long, mistrz świata, spotkany w Warszawie na ITTF World Tour Polish Open oraz Natalia Partyka, najlepsza polska tenisistka, trzykrotna mistrzyni paraolimpijska. A na koniec, raczej wszystkim znany Rafał Masny z Abstrachujów ;)ŚLUB

W czerwcu pełniłam rolę druhny na ślubie mojej jednej z najbliższych kuzynek - Marty. Było to świetne przeżycie, Kraków jako gospodarz spisał się na medal, a Marta jest ogromną szczęściarą, będąc żoną Michała, jak i Michał, będąc mężem Marty. ;) 


...


Tak w tematyce bloga, nawiązałam kilka znaczących dla mnie współprac z: sklepdietetyczny.pl, EkoRein oraz divinebody.pl. Jest to fajne wyróżnienie, bycie docenionym za pracę, oczywiście przyjemną pracę, którą włożyłam w prowadzenie bloga. 


SIŁOWNIA

I jeszcze jedno... Odkryłam nową pasję. Pod koniec listopada stuknął mi rok, kiedy to zaczęłam chodzić regularnie na siłownię. Na górze widzicie moją małą kolekcję karnetów z każdego miesiąca. Nawet nie wiecie jak ciężko było uniknąć przecięcia ich i wyrzucenia przez pracowników siłowni. Taka sentymentalna jestem! XD 


I tutaj pojawia się pytanie, czy jesteście zainteresowani tego typu wpisami? Przyznam, że przygotowywanie tego posta, przeglądanie zdjęć z całego roku, spisywanie ważnych wydarzeń sprawiło mi dużo przyjemności. Następny poświęciłabym właśnie siłowni i mojemu powrotowi do zdrowej formy od gorszego okresu. 

14 komentarzy:

 1. Widzę, że to był naprawdę dobry rok! Życzę Ci, żeby 2016 okazał się być jeszcze lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo! podoba mi się ten post, jest w nim tyle szczęścia i optymizmu :) oby ten rok był równie wspaniały ! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. mi też bardzo podoba się ten post i nie wątpię, że dla Cienie to też było coś przyjemnego pisać go, wrócić wspomnieniami do tych miłych chwil :)
  mam nadzieje, że ten rok okaże się jeszcze wspanialszy dla Ciebie! :D <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie też to był rok pełen nowych przyjaźni, pogłębiania tych już zawartych, pełen pracy, ale też wspaniale spędzonych chwil :) by kolejny był jeszcze bardziej owocny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam tego rodzaju wpisy :)
  Widać, że miniony rok był dla Ciebie cudowny i życzę Ci, żeby kolejny był przynajmniej taki sam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak miło siebie tutaj zoabczyć :D <3 Super podsumowanie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie posty i uwielbiam patrzeć na podsumowania. Szczególnie w zdjęciach. Cieszę się, że dla Ciebie był to tak dobry rok. Naprawdę widać, że się nie nudziłaś i mogłaś polegać na innych. Życzę Ci, żeby ten rok był równie dobry albo i nawet lepszy!
  I tak, jestem zainteresowana innymi postami! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To musiał być wspaniały rok! Życzę Ci, żeby ten był taki sam;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podsumowanie wyszło Ci bardzo fajnie, ja jestem jak najbardziej 'za' jeśli chodzi o kolejne tego typu posty :) Widzę, że w tym roku dużo fajnych wydarzeń miało u Ciebie miejsce, oby tak dalej!

  smacznyrezultat.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 10. Oczywiście, że jestem zainteresowana bo sama uwielbiam pisać tego typu posty ( z resztą to widać po moim blogu) ale i oglądać :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie będę ukrywać, że część z "przyjaźniami" podoba mi się najbardziej :D
  No i będę to powtarzać jeszcze wiele razy- jestem fanką Mai! Jest cudowna!
  Tobie życzę, żeby ten rok był jeszcze lepszy i czekam niecierpliwie na kolejne spotkanie :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale ekscytujący rok miałaś! :) Ile tu osób. ;)
  I tak, ja przynajmniej jestem zainteresowana takimi wpisami. :)

  OdpowiedzUsuń

Follow my blog with Bloglovin