piątek, 28 kwietnia 2017

Niedługo powrót/ zakończenie roku

Długa przerwa, trzeba przyznać, która utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że tworzenie tego bloga jest jedną z wielu moich pasji i... brakuje mi tego. 


Majówka upłynie pod znakiem ostatnich szlifów mojej wiedzy do matury. Niecały tydzień...


Dziś zakończyłam pewien etap w swoim życiu, a mianowicie, Liceum. Cudowne 3 lata, z cudowną klasą i nauczycielami. Naprawdę nie wiem kiedy to zleciało. Jeszcze niedawno na słowo matura śmiałam się, że to mnie jeszcze nie dotyczy. A jednak to już, teraz, zaraz.


Był to jeden z bardziej wzruszających dni w moim życiu. I chodzi mi tu głównie o nauczycieli, bo z klasą będę miała kontakt, to wiem.
Nauczyciele, którzy przyczynili się do kształtowania mojego charakteru, którzy nauczyli mnie szacunku do drugiego człowieka, dzięki którym poszerzyłam swoją wiedzę oraz horyzonty. Będzie mi Ich brakować.


Szczególnie dziękuję jednej osobie, która swoimi słowami doprowadziła mnie do łez, poczucia pewności siebie i po prostu dowartościowania. Do tej pory to przeżywam i będę jeszcze przez bardzo długi okres. Nie potrafię wyrazić swojej wdzięczności, ale to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Mam nadzieję, że Pani to czyta ;)  
  

Do napisania :)

3 komentarze:

  1. Gratuluję świadectwa i nagród i życzę powodzenia na maturze ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. kochana, znam skądś te uczucia! jeden etap się kończy, kolejny zaczyna :) trzymam mocno za ciebie kciuki! powodzenia na maturze :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Kochana :* :* Bardzo Ci gratuluję pięknego świadectwa. Tego, że ta matura będzie dla Ciebie zwykłą formalnością jestem w 100% pewna, tak samo jak tego, że za rok będziesz się śmiała z tego całego maturalnego halo. Powodzenia życzę tylko dlatego, że wypada ;D Wykorzystaj majówkę na regenerację i odpoczynek, a najdłuższe wakacje na co tylko dusza zapragnie (np. na wycieczkę do Gdyni ;D )

    OdpowiedzUsuń

Follow my blog with Bloglovin